wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » multimedia online » edb
logopedia

Newsletter

Podaj swój adres e-mail, a my będziemy informować Cię o naszych nowych książkach*

 
* Zapisanie się do newslettera oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów marketingowych (otrzymywanie informacji handlowych na wskazany adres e-mail). Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo eMPi2 s.c., ul. św. Wojciech 28, 61-749 Poznań. Więcej w Polityce prywatności


edb

Wyświetleń: 8273


alt
Strona www do podręcznika Edukacja dla bezpieczeństwa
 
alt 
 
Do podręcznika przygotowano stronę internetową, na której znajdują się m.in. ważne adresy internetowe, telefony alarmowe, zbiór piktogramów i słownik pojęć oraz bogate propozycje multimedialne. Materiał na stronie www podzielono na dziewięć tematów głównych (m.in. zagrożenia naturalne i wywołane działalnością człowieka, sposoby postępowania w razie różnych wypadków, zagrożenia czasu wojny, Międzynarodowy Ruch Czerwonego Krzyża i Czerwonego Półksiężyca, obrona cywilna, ratownictwo i pierwsza pomoc w nagłych wypadkach, terenoznawstwo) oraz ponad 100 podtematów. Do poszczególnych zagadnień zebrano bogaty materiał multimedialny, tj. sekwencje filmowe i animacje, zdjęcia, interaktywne rysunki, schematy, mapy, wykresy oraz efekty dźwiękowe (sygnały alarmowe) oraz komentarze lektora. Ponadto w wielu tematach umieszczono dodatkowe ciekawostki i przydatne odnośniki do stron www.
(aktualizacja strony www: 5.07.2016)

wejdź na stronę www

 

Przejdź do strony głównej Wróć do kategorii multimedia online

Korzyści przy zakupie

► od 10 egzemplarzy dostawa gratis
► od 20 egzemplarzy dostawa gratis i 10% rabatu
 
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu