wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » TESTY ONLINE
logopedia

Newsletter

Podaj swój adres e-mail, a my będziemy informować Cię o naszych nowych książkach*

 
* Zapisanie się do newslettera oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów marketingowych (otrzymywanie informacji handlowych na wskazany adres e-mail). Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo eMPi2 s.c., ul. św. Wojciech 28, 61-749 Poznań. Więcej w Polityce prywatności


TESTY ONLINE

TESTY NA PLATFORMIE EDUKACYJNEJ moodle.empi2.pl
– wersja z rozwiązaniami do samodzielnej, indywidualnej pracy ucznia:


– wersje do pracy z uczniami ONLINE z rozwiązaniami dla nauczyciela
umożliwiające prowadzenie zajęć z grupą uczniów, którzy zakupili testy ONLINE w wersji uczniowskiej:

    Testy z kwalifikacji AU.22. Obsługa magazynów – wersja ONLINE z rozwiązaniami dla nauczyciela  Testy z kwalifikacji AU.32. Organizacja transportu – wersja ONLINE z rozwiązaniami dla nauczyciela 
 
Zakup testów ONLINE przez ucznia możliwy jest po zakupie testów ONLINE przez nauczyciela oraz stworzeniu bezpłatnie przez Wydawnictwo eMPi2 grupy na platformie edukacyjnej. W ramach grupy uczniowie zostaną przyporządkowani do nauczyciela prowadzące zajęcia online, a nauczyciel zyska możliwość śledzenia postępów swojej grupy. Nie istnieje możliwość samodzielnego zakupu testów ONLINE przez ucznia.
 
Testy ONLINE na platformie edukacyjnej moodle.empi2.pl

Przejdź do strony głównej
W okresie epidemii realizujemy tylko zamówienia wysyłkowe. Nie ma możliwości odbioru osobistego w siedzibie wydawnictwa!

Korzyści przy zakupie

► od 10 egzemplarzy dostawa gratis
► od 20 egzemplarzy dostawa gratis i 10% rabatu
 
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu