wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Podręczniki i publikacje archiwalne » sprzedaż zakończona » Testy przygotowujące do egzaminu z kwalifikacji A.68. Obsługa klienta w jednostkach administracji (z rozwiązaniami)
logopedia

Newsletter

Podaj swój adres e-mail, a my będziemy informować Cię o naszych nowych książkach*

 
* Zapisanie się do newslettera oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów marketingowych (otrzymywanie informacji handlowych na wskazany adres e-mail). Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo eMPi2 s.c., ul. św. Wojciech 28, 61-749 Poznań. Więcej w Polityce prywatności


Testy przygotowujące do egzaminu z kwalifikacji A.68. Obsługa klienta w jednostkach administracji (z rozwiązaniami)

Testy przygotowujące do egzaminu z kwalifikacji A.68. Obsługa klienta w jednostkach administracji (z rozwiązaniami)

Dostępność: Książka niedostępna – nakład wyczerpany!

Koszt wysyłki: od 10,00 zł Dostępne formy wysyłki dla oglądanego produktu:Poczta Polska Odbiór w punkcie - 10,00 zł
Pocztex Kurier 48 (Poczta Polska) – płatność przelewem - 10,00 zł
Pocztex Kurier 48 (Poczta Polska) – płatność przy odbiorze przesyłki - 13,50 zł
Kurier FedEx – płatność przelewem - 17,00 zł
Kurier FedEx – płatność przy odbiorze - 19,00 zł

Numer katalogowy: TOKA


Brak ceny

  • Opis książki
  • Spis treści
  • Przykładowe strony
  • O Autorce

Nakład wyczerpany!
zbiór zadań testowych i praktycznych przygotowujących do egzaminu z kwalifikacji A.68. Obsługa klienta w jednostkach administracji


Autorka: Bożena Sokołowska
Wyd. 3, 2016
ISBN 978-83-65149-17-6
ss. 295
oprawa: miękka
400 zadań testowych, 10 zadań praktycznych

Zbiór zawiera dziesięć zestawów zadań testowych oraz dziesięć zadań praktycznych przygotowujących do egzaminu potwierdzającego kwalifikację A.68 w zawodzie technik administracji. Do zbioru dołączono rozwiązania testów i zadań praktycznych. Zestaw zawiera 40 zadań testowych sprawdzających wiadomości i umiejętności właściwe dla kwalifikacji w zawodzie technik administracji. Testy zostały przygotowane zgodnie z podstawą programową dla technika administracji.

Ze wstępu:
W związku ze zmianą podstawy programowej i formuły egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie oddaję w Państwa ręce nowy zbiór testów przygotowujących do egzaminu potwierdzającego kwalifikację A.68 w zawodzie technik administracji. Zbiór służy zdającym do właściwego przygotowania się do egzaminu, a równocześnie ułatwia pracę nauczycielom pomagającym swoim słuchaczom. Zarówno zadania testowe, jak i praktyczne są skonstruowane w taki sposób, aby sprawdzały umiejętności zawarte w nowej podstawie programowej dla zawodu technik administracji. Moją intencją było ułożenie takich zadań, których tematyka i zakres materiału mogą pojawić się na egzaminie. Obecnie, inaczej niż na dotychczasowym egzaminie, w zadaniach testowych nacisk kładzie się na prawo. Liczba pytań testowych z poszczególnych dziedzin prawa dobrana została proporcjonalnie do liczby godzin danej gałęzi prawa proponowanych do realizacji w nowej podstawie programowej.

Przygotowując zadania testowe, a także praktyczne, opierałam się na dostępnych i upublicznionych w obecnej chwili informacjach o nowym egzaminie zawodowym. Jednakże sam egzamin według nowej formuły dopiero jest wdrażany i zapewne będzie podlegał zmianom. ...
Autorka
alt
alt
alt


alt
alt
alt

alt
Bożena Sokołowska – absolwentka Wydziału Zarządzania na kierunku zarządzanie i marketing Politechniki Białostockiej. Nauczyciel mianowany w zakresie nauczania przedmiotów ekonomicznych w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Ustawicznego w Niećkowie (powiat grajewski). W latach 2004–2007 powołana przez Okręgową Komisję Egzaminacyjną w Łomży do zespołu autorów zadań przygotowujących zewnętrzny egzamin potwierdzający kwalifikacje zawodowe dla zawodu technik administracji. W lipcu 2008 roku oraz w styczniu i w lipcu 2009 roku przewodnicząca zespołu egzaminatorów sprawdzających prace egzaminacyjne egzaminu potwierdzającego kwalifikacje zawodowe w zawodzie technik administracji.
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu