wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Testy do egzaminów z kwalifikacji dla zawodów » technik logistyk, magazynier » Testy przygotowujące do egzaminu z kwalifikacji AU.22. Obsługa magazynów – wersja ONLINE z rozwiązaniami dla nauczyciela
logopedia

Newsletter

Podaj swój adres e-mail, a my będziemy informować Cię o naszych nowych książkach*

 
* Zapisanie się do newslettera oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów marketingowych (otrzymywanie informacji handlowych na wskazany adres e-mail). Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo eMPi2 s.c., ul. św. Wojciech 28, 61-749 Poznań. Więcej w Polityce prywatności

Wydawnictwo eMPi2 na Facebook
Testy przygotowujące do egzaminu z kwalifikacji AU.22. Obsługa magazynów – wersja ONLINE z rozwiązaniami dla nauczyciela
NowośćDarmowa dostawa

Testy przygotowujące do egzaminu z kwalifikacji AU.22. Obsługa magazynów – wersja ONLINE z rozwiązaniami dla nauczyciela

Dostępność: wyłącznie dla nauczycieli przedmiotów zawodowych - zalogowanych w sklepie

Koszt wysyłki: od 0,00 zł Dostępne formy wysyłki dla oglądanego produktu:Przesyłka elektroniczna - 0,00 zł

Numer katalogowy: TOMR-ONLINE-info

Kod CN: 4901

Cena: 29,70 zł

Produkt dostępny wyłącznie dla uprawnionych użytkowników.

dodaj do schowka

  • Opis książki
  • Przykladowe strony testów online
  • O Autorce
  • Linki (2)
Produkt wyłącznie dla nauczycieli przedmiotów zawodowych – zalogowanych w sklepie

zbiór zadań testowych i praktycznych przygotowujących do egzaminu z kwalifikacji AU.22. Obsługa magazynów; typ szkoły: technikum; 320 zadań testowych i 8 zadań praktycznych w wersji ONLINE z rozwiązaniami.

Autorka: Dorota Szymczyńska

Zbiór zawiera 8 zestawów zadań testowych, 8 zadań praktycznych przygotowujących do egzaminu potwierdzającego kwalifikację AU.22. Obsługa magazynów. Każdy zestaw zadań testowych zawiera 40 zadań. Testy zostały przygotowane zgodnie z podstawą programową dla zawodu magazynier logistyk i technik logistyk.

Testy w wersji ONLINE są umieszczone na stronie moodle.empi2.pl. Taka wersja testów umożliwia pracę zdalną ucznia z testami, zdalną kontrolę nauczyciela, ocenianie, wysyłanie uwag  i in. Zobacz na wersję DEMO testów. Zaloguj się jako użytkownik: demo, hasło: Demo2021*

UWAGA! Prosimy w trakcie zakupu w uwagach do zamówienia wpisać orientacyjną liczbę uczniów (uczestników w kursie).
1. Nauczyciel, który kupi produkt, otrzyma dostęp do testów AU.22 w wersji ONLINE na serwisie modle.empi2.pl. Utworzymy dla niego konto prowadzącego kurs, umożliwiające przypisanie do niego grupy uczestników – uczniów.
2. Nauczyciel otrzyma od nas link do testów w naszym sklepie, który wysyła swoim uczniom.
3. Uczniowie kupujący w naszym sklepie dostęp do testów AU.22 w wersji ONLINE (w cenie 17,10 zł) otrzymają specjalny kod dostępu.
4. Uczniowie za pomocą otrzymanego kodu będą mogli utworzyć w serwisie modle.empi2.pl konta przypisane do grupy swojego nauczyciela.


Opisana procedura może wydawać się dość skomplikowana, ale na każdym etapie będzie czuwał administrator naszego serwisu i o wszystkim informował nauczyciela i ucznia.
alt

alt
alt


alt

alt
 
Dorota Szymczyńska – absolwentka Akademii Ekonomicznej w Krakowie (kierunek towaroznawstwo), ukończyła studia podyplomowe w zakresie przedsiębiorczości. Jest nauczycielką dyplomowaną przedmiotów zawodowych w częstochowskim zespole szkół (towaroznawstwo, przedsiębiorczość, gospodarka zapasami i magazynem, laboratorium magazynowe, laboratorium logistyczno-spedycyjne). Jest również egzaminatorką w zawodzie technik logistyk, technik handlowiec, sprzedawca.
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu