wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Testy do egzaminów z kwalifikacji dla zawodów » technik hotelarstwa, pracownik obsługi hotelowej » Testy przygotowujące do egzaminu z kwalifikacji HGT.03 – wersja ONLINE z rozwiązaniami dla nauczycieli
logopedia

Newsletter

Podaj swój adres e-mail, a my będziemy informować Cię o naszych nowych książkach*

 
* Zapisanie się do newslettera oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów marketingowych (otrzymywanie informacji handlowych na wskazany adres e-mail). Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo eMPi2 s.c., ul. św. Wojciech 28, 61-749 Poznań. Więcej w Polityce prywatności

Wydawnictwo eMPi2 na Facebook
Testy przygotowujące do egzaminu z kwalifikacji HGT.03 – wersja ONLINE z rozwiązaniami dla nauczycieli
NowośćDarmowa dostawa

Testy przygotowujące do egzaminu z kwalifikacji HGT.03 – wersja ONLINE z rozwiązaniami dla nauczycieli

Dostępność: wyłącznie dla nauczycieli przedmiotów zawodowych - zalogowanych w sklepie

Koszt wysyłki: od 0,00 zł Dostępne formy wysyłki dla oglądanego produktu:Przesyłka elektroniczna - 0,00 zł

Numer katalogowy: TOGHR-ONLINE-info

Kod CN: 4901

Cena: 28,80 zł

Produkt dostępny wyłącznie dla uprawnionych użytkowników.

dodaj do schowka

  • Opis książki
  • Przykładowe strony testów online
  • Linki (2)

Produkt wyłącznie dla nauczycieli przedmiotów zawodowych – zalogowanych w sklepie

Wydanie dostosowane do kwalifikacji HGT.03
zbiór zadań testowych i praktycznych przygotowujących do egzaminu; kwalifikacja HGT.03. Obsługa gości w obiekcie świadczącym usługi hotelarskie; typ szkoły: technikum i branżowa szkoła I stopnia; dla zawodu technik hotelarstwa i pracownik obsługi hotelowej; 246 zadań w wersji ONLINE z rozwiązaniami

Autorka: Magdalena Kozicka-Dygdałowicz

Zbiór zawiera sześć zestawów przygotowujących do egzaminu potwierdzającego kwalifikację HGT.03.Obsługa gości w obiekcie świadczącym usługi hotelarskie. Każdy zestaw zawiera 40 zadań testowych oraz jedno zadanie praktyczne. Testy zostały przygotowane zgodnie z podstawą programową dla zawodu technik hotelarstwa.
Testy przygotowujące do egzaminu z kwalifikacji HGT.03 to przystosowane do nowej podstawy programowej testy TG.13.

Testy w wersji ONLINE są umieszczone na stronie moodle.empi2.pl. Taka wersja testów umożliwia pracę zdalną ucznia z testami, zdalną kontrolę nauczyciela, ocenianie, wysyłanie uwag  i in. Zobacz na wersję DEMO testów. Zaloguj się jako użytkownik: demo4, hasło: Demo2024*

UWAGA! Prosimy w trakcie zakupu w uwagach do zamówienia wpisać orientacyjną liczbę uczniów (uczestników w kursie).


1. Nauczyciel, który kupi produkt, otrzyma dostęp do testów HGT.03 w wersji ONLINE na serwisie modle.empi2.pl. Utworzymy dla niego konto prowadzącego kurs, umożliwiające przypisanie do niego grupy uczestników – uczniów.
2. Nauczyciel otrzyma od nas link do testów w naszym sklepie, który wysyła swoim uczniom.
3. Uczniowie kupujący w naszym sklepie dostęp do testów HGT.03 w wersji ONLINE (w cenie 17,10 zł) otrzymają specjalny kod dostępu.
4. Uczniowie za pomocą otrzymanego kodu będą mogli utworzyć w serwisie modle.empi2.pl konta przypisane do grupy swojego nauczyciela.


Opisana procedura może wydawać się dość skomplikowana, ale na każdym etapie będzie czuwał administrator naszego serwisu i o wszystkim informował nauczyciela i ucznia.
alt


alt
alt
alt

altalt
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu