wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Podręczniki i publikacje archiwalne » sprzedaż zakończona » Język angielski zawodowy – zeszyt ćwiczeń dla technika organizacji reklamy (kwalifikacja A.26 i A.27)
logopedia

Newsletter

Podaj swój adres e-mail, a my będziemy informować Cię o naszych nowych książkach*

 
* Zapisanie się do newslettera oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów marketingowych (otrzymywanie informacji handlowych na wskazany adres e-mail). Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo eMPi2 s.c., ul. św. Wojciech 28, 61-749 Poznań. Więcej w Polityce prywatności


Język angielski zawodowy – zeszyt ćwiczeń dla technika organizacji reklamy (kwalifikacja A.26 i A.27)

Język angielski zawodowy – zeszyt ćwiczeń dla technika organizacji reklamy (kwalifikacja A.26 i A.27)

Dostępność: Książka niedostępna – nakład wyczerpany!

Koszt wysyłki: od 11,00 zł

Numer katalogowy: JAZZ

Kod CN: 4901


Brak ceny

  • Opis książki
  • Spis treści
  • Przykładowe strony
  • Linki (2)
Nakład wyczerpany! Książka nie będzie dodrukowywana.

W sprzedaży nowy zeszyt Język angielski zawodowy do kwalifikacji PGF.07, PGF.08

zeszyt ćwiczeń obejmuje treści zawarte w podstawie programowej dla zawodu technik organizacji reklamy, dotyczy kwalifikacji A.26. Sprzedaż produktów i usług reklamowych i A.27. Organizacja i prowadzenie kampanii reklamowej
typ szkoły: technikum

Autorka: Magdalena Prekiel
Wyd. 1, 2016
ISBN 978-83-65149-18-3
ss. 144
oprawa miękka

Zeszyt ćwiczeń z języka angielskiego zawodowego dla technika organizacji reklamy zapoznaje z fachowym słownictwem z zakresu szeroko rozumianej reklamy, jej organizacji oraz sprzedaży produktów i usług reklamowych. Liczne ćwiczenia leksykalne, tłumaczeniowe oraz ćwiczenia ze słuchu umożliwiają stopniowe i dokładne poznanie fachowego słownictwa, prowadzenie rozmów sprzedażowych i redagowanie korespondencji handlowej związanej ze sprzedażą usług i produktów reklamowych. Na stronie www (wskazanej na stronie 5  zeszytu ćwiczeń) znajdują się nagrania audio, które – będąc integralną częścią zeszytu ćwiczeń – są niezbędne do wykonania ćwiczeń doskonalących umiejętność rozumienia tekstów mówionych. Ćwiczenia te zostały oznaczone ikoną oraz informacją o numerze nagrania. Na końcu książki znajdują się skrypty do nagrań oraz słowniczki branżowe, polsko-angielski i angielsko-polski, ułatwiające naukę.

UWAGA!
Aby uzyskać dostęp do nagrań audio (mp3) wejdź na stronę www wskazaną na 5 stronie zeszytu ćwiczeń.alt
Pobierz efekty kształcenia dla kwalifikacji A.26 i A.27 (format docx, format pdf)
Nauczycielom, na ich wyraźne życzenie, wysyłamy mailowo bezpłatne odpowiedzi do ćwiczeń (w formacie pdf). Prosimy o podanie w zamówieniu własnego adresu e-mail oraz danych szkoły.
alt
alt
alt
alt
alt
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu